CK Development

  czerwiec 2023r.

BLISKA MAGDALENKA – NOWA INWESTYCJA W OFERCIE CK DEVELOPMENT

CK Development, deweloper specjalizujący się w budowie nowoczesnych domów jednorodzinnych w okolicach Warszawy, wprowadza do sprzedaży osiedle domów Bliska Magdalenka. W ramach inwestycji wybudowanych zostanie 35 domów o metrażach od 80 m² do 116 m², z ogródkami wielkości od 47 m² do 268 m². W projekcie zastosowano proekologiczne rozwiązania. Większość domów spełnia kryterium cenowe Programu Pierwsze Mieszkanie. Termin oddania inwestycji do użytku przewidywany jest na IV kwartał 2024 roku.
Wizualizacja poglądowa

Blisko natury i blisko Warszawy.

Inwestycja Bliska Magdalenka to kameralne osiedle położone w otulinie lasów Magdalenki w Słominie – podwarszawskiej miejscowości doskonale skomunikowanej z centrum miasta (trasy S7, S8, POW), skąd dojazd autem do centrum Warszawy zajmuje ok. 25 minut, a do zagłębia biurowego na Mokotowie ok. 18 minut. Bliska Magdalenka to osiedle na przedmieściu, położone z dala od miejskiego zgiełku i chaosu, w pobliżu Lasów Sękocińskich i zielonych terenów Magdalenki  oraz gminy Lesznowola. W ofercie znajdują się domy o metrażach od 80 m² do 116 m², z ogródkami od 47 m² do 268 m², w cenie już od 7100 PLN/m².  Nowoczesna architektura łączy się tutaj z proekologicznymi rozwiązaniami takimi jak: pompa ciepła, możliwość szybkiej instalacji paneli fotowoltaicznych, czy wydajne ogrzewanie podłogowe. Bliska Magdalenka to przede wszystkim znakomita lokalizacja dla rodzin z dziećmi ze względu na bliskość szkół, żłobków i przedszkoli.

Domy w ramach Programu Pierwsze Mieszkanie

Większość domów można nabyć w ramach Programu Pierwsze Mieszkanie (Bezpieczny Kredyt 2%). Dom z ogródkiem w Bliskiej Magdalence to idealna alternatywa dla mieszkania w Warszawie zarówno pod kątem ceny jak i metrażu. Budownictwo jednorodzinne pod Warszawą to obszar, w którym upatrujemy duży potencjał. To atrakcyjna alternatywa dla mieszkań w Warszawie. Ostatnie dwa miesiące przyniosły znaczne ożywienie zainteresowania naszymi nieruchomościami, zarówno tymi z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Z optymizmem patrzymy na nadchodzące miesiące. Kolejny kwartał będzie dobry dla deweloperów, szczególnie dla tych, których lokale mieszkaniowe kwalifikują się do Programu Pierwsze Mieszkanie oferującego bezpieczny kredyt 2% na pierwszą nieruchomość.  Bazując na danych sprzedaży ostatniego etapu osiedla Biedronki 29 – tempo sprzedaży w II kw. 2023 jest dwukrotnie wyższe niż w tym samym czasie przed rokiem. Wpływ na taką sytuacje ma również coraz większe grono naszych Klientów z zagranicy, które obecnie stanowi około 20% nabywców. Mimo zwiększonego popytu pozostajemy jednak nadal mocno konkurencyjni cenowo – komentuje Rafał Konarski, Prezes Zarządu CK Investments. Oddanie inwestycji do użytku przewidziane zostało na IV kwartał 2024 roku. Dla trzech pierwszych Klientów, którzy zakupią dom z garażem, deweloper przewidział promocję – panele fotowoltaiczne w cenie domu. Szczegóły promocji dostępne są Biurze Sprzedaży CK Development.
Zarządzaj plikami cookies
Zapytaj o ofertę