CK Development

 • Mapa inwestycji

  Około 18 km (20 min)
  od centrum Warszawy

  Jedności 31 to inwestycja, którą charakteryzuje oryginalny styl oraz nowoczesna architektura, a ponadto szereg ekologicznych rozwiązań. Osiedle zostało precyzyjnie zaprojektowane, aby sprostać najwyższym standardom i potrzebom mieszkańców, stanowić kooperację nowoczesności z funkcjonalnością.

  Zobacz szczegóły inwestycji
 • Mapa inwestycji

  Około 18 km (20 min)
  od centrum Warszawy

  Na osiedlu Biedronki 29 znajdziesz przestrzeń, która zaoferuje Ci znacznie więcej, niż się spodziewasz i pozwoli ci cieszyć się każdym dniem. Niezależnie od tego, jak lubisz mieszkać, pracować, spędzać wolny czas czy spotykać się z przyjaciółmi i odpoczywać.

  Zobacz szczegóły inwestycji
 • Mapa inwestycji

  Około 18 km (20 min)
  od centrum Warszawy

  Nowoczesne, a jednocześnie oryginalne w swojej architektonicznej stylistyce domy, jak również całe osiedle doskonale wpisują się w spokojną przestrzeń podwarszawskich Janczewic gminy Lesznowola, a przy tym zostały w nich wykorzystane systemy energooszczędne

  Zobacz szczegóły inwestycji
 • Mapa inwestycji

  Około 18 km (20 min)
  od centrum Warszawy

  Inwestycja w trakcie realizacji.

  Zobacz szczegóły inwestycji
 • Mapa inwestycji

  Około 18 km (20 min)
  od centrum Warszawy

  Inwestycja w trakcie realizacji.

  Zobacz szczegóły inwestycji
 • Mapa inwestycji

  Około 25 min
  od centrum Warszawy

  Inwestycja Bliska Magdalenka to kameralne osiedle domów położone w Słominie - podwarszawskiej miejscowości doskonale skomunikowanej z centrum miasta (trasy S7, S8, POW).

  Zobacz szczegóły inwestycji
Group 42 Lasy Sękocińskie Nadarzyn Łazy Sękocin Stary Zamienie Łady Nowa Wola Lidl Stara Iwiczna Auchan Piaseczno S8 E77 S8 Centrum Handlowe Janki Falenty Falenty Raszyn Lesznowola JEDNOŚCI 31 JEDNOŚCI 47 Piaseczno BIEDRONKI 29 BLISKA MAGDALENKA FALENTY NOWE FALENTY DUŻE WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA URSYNÓW
 • Bliska Magdalenka
 • Jedności 31
 • Biedronki 29
 • Jedności 47
 • Falenty Nowe
 • Falenty Duże

Poznaj nasze inwestycje

Budujemy nowoczesne domy w których sami chcielibyśmy mieszkać.

Nasze inwestycje zlokalizowane są w pobliżu aglomeracji warszawskiej. Powstają w miejscach doskonale skomunikowanych (trasa S8, trasa S7, komunikacja SKM) ale jednoczęśnie będących blisko natury (lasy, parki, tereny rekreacyjne). Stawiamy na nowoczesne i ekologiczne budownictwo. Domy na naszych osiedlach wyposażane są standardowo w pompy ciepła, panele fotowoltaicznę i rekuprację.

 • Logo Jednosci 31

  Blisko Warszawy
  Blisko Natury
  Bliska Magdalenka

  Osiedle domów ekologicznych Słomin /k. Magdalenki

  Lokalizacja

  ul. Janczewicka 8,
  05-090 Słomin /k.Magdalenki

  Status

  W trakcie sprzedaży

  Przejdź na stronę inwestycji
 • Logo Jednosci 31

  Osiedle domów ekologicznych Jedności 31

  Nowoczesne i energooszczędne budownictwo w doskonałej lokalizacji blisko Warszawy. Sprzedaż inwestycji rozpoczęta.

  Lokalizacja

  ul. Jedności 31,
  05-506 Lesznowola

  Status

  W trakcie sprzedaży

  Przejdź na stronę inwestycji
 • Logo Jednosci 31

  Osiedle domów w Magdalence Biedronki 29

  Najnowsza inwestycja już w sprzedaży. Ekologiczne domy pod Warszawą.

  Lokalizacja

  ul. Biedronki 29,
  05-090 Słomin k. Magdalenki

  Status

  W trakcie sprzedaży

  Przejdź na stronę inwestycji
 • Logo Jednosci 3471

  Domy bez rachunków Jedności 47

  Energooszczędne i kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Janczewicach pod Warszawą.

  Lokalizacja

  ul.Jedności 47,
  05-506 Janczewice

  Status

  Sprzedaż inwestycji zakończona

  Przejdź na stronę inwestycji

CK Development - Domy pod Warszawą

Mieszkanie z dala od zgiełku miasta i napawanie się radością obcowania z pięknem natury jest marzeniem, które wielu osobom wydaje się trudne do zrealizowania. Czy rzeczywiście posiadanie własnego domu z dobrym dojazdem blisko Warszawy musi pozostać jedynie w sferze marzeń? Mały, nowy dom pod Warszawą nie musi być nieosiągalny!

Jako doświadczony deweloper pragniemy pomagać Państwu w znalezieniu idealnego miejsca do zamieszkania, będącego odpowiedzią na wszystkie Państwa potrzeby. Stawiamy sobie za cel znajdowanie najlepszych lokalizacji z myślą o osobach poszukujących w dobrej cenie domów jednorodzinnych lub segmentów pod Warszawą z rynku pierwotnego, chcących jednocześnie wieść życie w zgodzie z ekologicznymi trendami.

Dom z ogródkiem pod Warszawą - oaza spokoju, bliskość metropolii

Coraz więcej mieszkańców dużych miast migruje poza nie w poszukiwaniu stałego lokum, które będzie oazą spokoju, niepozbawioną jednak całkowicie szeregu wygód metropolii. Znakomitym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej bogatej oferty gotowych domów szeregowych lub wolnostojących z ogródkiem pod Warszawą.

Mały, parterowy domek z ogródkiem niedaleko Warszawy, dobrze skomunikowany ze stolicą jest wprost stworzony dla ludzi kochających ciszę i uroki natury, którym jednocześnie zależy na swobodnym korzystaniu z wielkomiejskiej infrastruktury.

Gdzie kupić domek z ogrodem pod Warszawą? Jeżeli poszukują Państwo domów jednorodzinnych lub segmentów pod klucz do kupienia pod Warszawą bezpośrednio od dewelopera - zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą CK Development. Tym, co wyróżnia nas na rynku, jest staranne planowanie inwestycji pod kątem poszanowania lokalnej specyfiki miejscowości oraz otaczającej ją przyrody.

Spełniamy marzenia naszych klientów zarówno o domu parterowym pod klucz na wsi w malowniczych okolicach wielkiego miasta, jak i o posiadaniu rezydencji pod Warszawą.

Dom pasywny w mazowieckim - mieszkaj wygodnie dbając o planetę

Zieleń oraz czyste powietrze należą do rozlicznych zalet, jakie daje mieszkanie w urokliwych, niewielkich miejscowościach. Tutaj czas płynie wolniej, a wszechobecna przyroda umożliwia efektywniejszy relaks.

CK Development ma przyjemność oferować nowe domy jednorodzinne i segmenty w okolicach Warszawy, projektowane z troską o dobro planety. Nasze osiedla domów jednorodzinnych pod Warszawą na terenie woj. mazowieckiego znane są ze swojej wyjątkowej energooszczędności i ekologiczności. Bez względu na to, czy chodzi o luksusowe domy jednorodzinne, bliźniaki czy segmenty na sprzedaż pod Warszawą - oferujemy na rynku pierwotnym posesje wyróżniające się wysokimi walorami estetycznymi bryły oraz wnętrz, gwarantując wysoki komfort oraz wygodę mieszkania. Nowatorskie instalacje, w jakie wyposażane są domy proponowane przez nas na sprzedaż w Mazowieckiem na wsi, są najlepszym przykładem symbiozy budownictwa z otaczającą przyrodą oraz klimatem danego miejsca.

Nasze domki jednorodzinne i szeregowce pod Warszawą konstruowane są z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Oznacza to w praktyce, iż posesja wyposażona zostanie w pompę ciepła, wentylację grawitacyjną oraz będzie przystosowana do montażu paneli fotowoltaicznych.

Zachwycające piękno wybranych przez nas lokalizacji motywuje nas jako dewelopera do korzystania z najnowocześniejszych możliwości w zakresie planowania i realizacji inwestycji.

Dzięki temu domy parterowe, szeregowe i inne oferowane na sprzedaż w Mazowieckiem przez CK Development posiadają szalenie wygodne rozkłady wnętrz, zapewniające dużą ilość naturalnego światła. Stosowane przez nas rozwiązania architektoniczne spełniają najwyższe standardy zarówno funkcjonalności, jak i estetyki budowanych obiektów.

Dom dobrze skomunikowany z Warszawą? Mamy najlepszą ofertę!

Każdy - zarówno mały dom pasywny na wsi w Mazowieckiem, jak i duży, nowoczesny dom wolnostojący z działką pod Warszawą, udostępniany na sprzedaż przez CK Development, znajduje się w niedalekiej odległości od stolicy. Nasze inwestycje zapewniają koegzystencję z naturą i zarazem możliwość szybkiego dojechania do pracy czy szkół. Zdajemy sobie sprawę, że tanie segmenty i domy jednorodzinne całoroczne w Mazowieckiem zaspokoją palące potrzeby posiadania własnego lokum wielu osób, które na co dzień pracują w mieście, dlatego nasze osiedla domów jednorodzinnych w okolicach Warszawy są wznoszone w pobliżu tras szybkiego ruchu oraz przystanków komunikacji podmiejskiej.

Poszukują Państwo luksusowych domów poza Warszawą? A może preferują małe domy z ogródkiem na wsi na sprzedaż Mazowieckiem, dobrze skomunikowane z miastem? Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością przybliżą wszelkie niuanse sprzedaży tanich domów i segmentów pod Warszawą.

Nasze nowe domy i segmenty pod Warszawą oferowane są na sprzedaż w atrakcyjnej cenie, pozostając synonimem komfortu i nowatorskich rozwiązań przestrzennych. W trosce o naszą wspólną przyszłość zdecydowanie warto wybrać dom Mazowieckiem, którego sprzedaż od samego początku silnie powiązana jest z ideą ochrony środowiska.

Zapytaj o ofertę