CK Development

Poznaj nasze inwestycje

Budujemy nowoczesne domy w których sami chcielibyśmy mieszkać.

Nasze inwestycje zlokalizowane są w pobliżu aglomeracji warszawskiej. Powstają w miejscach doskonale skomunikowanych (trasa S8, trasa S7, komunikacja SKM) ale jednoczęśnie będących blisko natury (lasy, parki, tereny rekreacyjne). Stawiamy na nowoczesne i ekologiczne budownictwo. Domy na naszych osiedlach wyposażane są standardowo w pompy ciepła, panele fotowoltaicznę i rekuprację.

 • Logo Jednosci 31

  Blisko Warszawy
  Blisko Natury
  Bliska Magdalenka

  Osiedle domów ekologicznych Słomin /k. Magdalenki

  Lokalizacja

  ul. Janczewicka 8,
  05-090 Słomin /k.Magdalenki

  Status

  Sprzedaż inwestycji zakończona

  Przejdź na stronę inwestycji
 • Logo Jednosci 31

  Osiedle domów ekologicznych Jedności 31

  Nowoczesne i energooszczędne budownictwo w doskonałej lokalizacji blisko Warszawy. Sprzedaż inwestycji rozpoczęta.

  Lokalizacja

  ul. Jedności 31,
  05-506 Lesznowola

  Status

  Sprzedaż inwestycji zakończona

  Przejdź na stronę inwestycji
 • Logo Jednosci 31

  Osiedle domów w Magdalence Biedronki 29

  Najnowsza inwestycja już w sprzedaży. Ekologiczne domy pod Warszawą.

  Lokalizacja

  ul. Biedronki 29,
  05-090 Słomin k. Magdalenki

  Status

  Sprzedaż inwestycji zakończona

  Przejdź na stronę inwestycji
 • Logo Jednosci 3471

  Domy bez rachunków Jedności 47

  Energooszczędne i kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Janczewicach pod Warszawą.

  Lokalizacja

  ul.Jedności 47,
  05-506 Janczewice

  Status

  Sprzedaż inwestycji zakończona

  Przejdź na stronę inwestycji

CK Development - Domy pod Warszawą

Mieszkanie z dala od zgiełku miasta i napawanie się radością obcowania z pięknem natury jest marzeniem, które wielu osobom wydaje się trudne do zrealizowania. Czy rzeczywiście posiadanie własnego domu z dobrym dojazdem blisko Warszawy musi pozostać jedynie w sferze marzeń? Mały, nowy dom pod Warszawą nie musi być nieosiągalny!

Jako doświadczony deweloper pragniemy pomagać Państwu w znalezieniu idealnego miejsca do zamieszkania, będącego odpowiedzią na wszystkie Państwa potrzeby. Stawiamy sobie za cel znajdowanie najlepszych lokalizacji z myślą o osobach poszukujących w dobrej cenie domów jednorodzinnych lub segmentów pod Warszawą z rynku pierwotnego, chcących jednocześnie wieść życie w zgodzie z ekologicznymi trendami.

Dom z ogródkiem pod Warszawą - oaza spokoju, bliskość metropolii

Coraz więcej mieszkańców dużych miast migruje poza nie w poszukiwaniu stałego lokum, które będzie oazą spokoju, niepozbawioną jednak całkowicie szeregu wygód metropolii. Znakomitym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej bogatej oferty gotowych domów szeregowych lub wolnostojących z ogródkiem pod Warszawą.

Mały, parterowy domek z ogródkiem niedaleko Warszawy, dobrze skomunikowany ze stolicą jest wprost stworzony dla ludzi kochających ciszę i uroki natury, którym jednocześnie zależy na swobodnym korzystaniu z wielkomiejskiej infrastruktury.

Gdzie kupić domek z ogrodem pod Warszawą? Jeżeli poszukują Państwo domów jednorodzinnych lub segmentów pod klucz do kupienia pod Warszawą bezpośrednio od dewelopera - zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą CK Development. Tym, co wyróżnia nas na rynku, jest staranne planowanie inwestycji pod kątem poszanowania lokalnej specyfiki miejscowości oraz otaczającej ją przyrody.

Spełniamy marzenia naszych klientów zarówno o domu parterowym pod klucz na wsi w malowniczych okolicach wielkiego miasta, jak i o posiadaniu rezydencji pod Warszawą.

Dom pasywny w mazowieckim - mieszkaj wygodnie dbając o planetę

Zieleń oraz czyste powietrze należą do rozlicznych zalet, jakie daje mieszkanie w urokliwych, niewielkich miejscowościach. Tutaj czas płynie wolniej, a wszechobecna przyroda umożliwia efektywniejszy relaks.

CK Development ma przyjemność oferować nowe domy jednorodzinne i segmenty w okolicach Warszawy, projektowane z troską o dobro planety. Nasze osiedla domów jednorodzinnych pod Warszawą na terenie woj. mazowieckiego znane są ze swojej wyjątkowej energooszczędności i ekologiczności. Bez względu na to, czy chodzi o luksusowe domy jednorodzinne, bliźniaki czy segmenty na sprzedaż pod Warszawą - oferujemy na rynku pierwotnym posesje wyróżniające się wysokimi walorami estetycznymi bryły oraz wnętrz, gwarantując wysoki komfort oraz wygodę mieszkania. Nowatorskie instalacje, w jakie wyposażane są domy proponowane przez nas na sprzedaż w Mazowieckiem na wsi, są najlepszym przykładem symbiozy budownictwa z otaczającą przyrodą oraz klimatem danego miejsca.

Nasze domki jednorodzinne i szeregowce pod Warszawą konstruowane są z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Oznacza to w praktyce, iż posesja wyposażona zostanie w pompę ciepła, wentylację grawitacyjną oraz będzie przystosowana do montażu paneli fotowoltaicznych.

Zachwycające piękno wybranych przez nas lokalizacji motywuje nas jako dewelopera do korzystania z najnowocześniejszych możliwości w zakresie planowania i realizacji inwestycji.

Dzięki temu domy parterowe, szeregowe i inne oferowane na sprzedaż w Mazowieckiem przez CK Development posiadają szalenie wygodne rozkłady wnętrz, zapewniające dużą ilość naturalnego światła. Stosowane przez nas rozwiązania architektoniczne spełniają najwyższe standardy zarówno funkcjonalności, jak i estetyki budowanych obiektów.

Dom dobrze skomunikowany z Warszawą? Mamy najlepszą ofertę!

Każdy - zarówno mały dom pasywny na wsi w Mazowieckiem, jak i duży, nowoczesny dom wolnostojący z działką pod Warszawą, udostępniany na sprzedaż przez CK Development, znajduje się w niedalekiej odległości od stolicy. Nasze inwestycje zapewniają koegzystencję z naturą i zarazem możliwość szybkiego dojechania do pracy czy szkół. Zdajemy sobie sprawę, że tanie segmenty i domy jednorodzinne całoroczne w Mazowieckiem zaspokoją palące potrzeby posiadania własnego lokum wielu osób, które na co dzień pracują w mieście, dlatego nasze osiedla domów jednorodzinnych w okolicach Warszawy są wznoszone w pobliżu tras szybkiego ruchu oraz przystanków komunikacji podmiejskiej.

Poszukują Państwo luksusowych domów poza Warszawą? A może preferują małe domy z ogródkiem na wsi na sprzedaż Mazowieckiem, dobrze skomunikowane z miastem? Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością przybliżą wszelkie niuanse sprzedaży tanich domów i segmentów pod Warszawą.

Nasze nowe domy i segmenty pod Warszawą oferowane są na sprzedaż w atrakcyjnej cenie, pozostając synonimem komfortu i nowatorskich rozwiązań przestrzennych. W trosce o naszą wspólną przyszłość zdecydowanie warto wybrać dom Mazowieckiem, którego sprzedaż od samego początku silnie powiązana jest z ideą ochrony środowiska.

Zarządzaj plikami cookies
Zapytaj o ofertę