CK Development

Blisko natury
Jeszcze bliżej Warszawy

już od 529 000 PLN

Zamieszkaj w Falentach

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (E-MAIL, SMS) marketingowych oraz handlowych od CK Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.k.a. dotyczących spółek z GRUPY KAPITAŁOWEJ CK INVESTMENTS drogą elektroniczną (E-MAIL, SMS), których wykaz znajduje się na https://ckinvestments.pl  

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (TEL) marketingowych oraz handlowych od CK Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.k.a. dotyczących spółek z GRUPY KAPITAŁOWEJ CK INVESTMENTS NA PODANY NUMER TELEFONU, których wykaz znajduje się na https://ckinvestments.pl  

  Wyrażam zgodę na udostępnienie podanych danych przez CK Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.k.a. doradcom kredytowym współpracującym z GUPĄ KAPITAŁOWĄ CK INVESTMENTS, aby otrzymać ofertę kredytową dotyczącą nabycia nieruchomości. Lista Doradców znajduje się na stronie pod adresem: https://www.ckdevelopment.pl/bliska-magdalenka 

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie NEWSLETTERA OD CK Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.k.a. dotyczącego spółek z GRUPY KAPITAŁOWEJ CK INVESTMENTS DROGĄ ELEKTRONICZNĄ (E-MAIL, SMS), których wykaz znajduje się na https://ckinvestments.pl  

  * - pola obowiązkowe  • Metraże od 59 - 81m2

  • Własny ogródek

  • 2 miejsca postojowe

  • Blisko Warszawy

  Zielone Falenty to inwestycja powstająca na terenie przedmieść Warszawy i dobrze z nią skomunikowana.

  Zakłada budowę kameralnych, dwukondygnacyjnych budynków o nowoczesnej architekturze w podwarszawskich Falentach Dużych. Na terenie osiedla powstaną 3 i 4-pokojowe mieszkania (ok. 59 m² i 74 m²) oraz 4-pokojowe segmenty (81 m²). Wszystkie mieszkania i segmenty mają własny ogródek, zaprojektowany w sposób, który zapewnia kameralność. Komfortową komunikację i maksymalne wykorzystanie przestrzeni zapewni dobrze rozplanowany układ pomieszczeń. Wnętrza są natomiast wyjątkowo funkcjonalne i przestrzenne, a tym samym dają duże możliwości aranżacyjne. Mieszkania 3-pokojowe np. dają możliwość przygotowania pokoju dla dwójki dzieci. Mieszkania na górnym piętrze będą posiadać również poddasze, które można zagospodarować we własnym zakresie.

  Budynki zostały zaprojektowane w sposób nowoczesny i uniwersalny
  – w tonacjach bieli, szarości oraz drewna.

  • Pompa ciepła

   Każdy lokal wykorzystywał będzie do ogrzewania pompę ciepła, która zostanie w standardzie zainstalowana w budynkach. Główną zaletą pompy ciepła jest jej wysoka efektywność energetyczna. W porównaniu do tradycyjnych systemów grzewczych, pompa ciepła może dostarczyć więcej energii cieplnej niż zużywa prądu, co przekłada się na niższe rachunki za energię.

  • Ogrzewanie podłogowe

   W oferowanych mieszkaniach ogrzewanie podłogowe będzie standardem, zapewniając przyszłym mieszkańcom nie tylko wygodę, ale także oszczędność energii. Ten nowoczesny sposób podgrzewania eliminuje konieczność stosowania tradycyjnych grzejników, co nie tylko zwiększa dostępną przestrzeń, ale również pozwala na bardziej efektywne korzystanie z energii.

  • Własny ogródek

   Nasze nowoczesne segmenty oferują nie tylko komfortowy i funkcjonalny rozkład, ale także prywatny kawałek zieleni – własny, przytulny ogródek przypisany do każdego mieszkania. To miejsce, gdzie możesz rozkoszować się poranną kawą, słuchając śpiewu ptaków, czy też zaprosić przyjaciół na letnią biesiadę pod otwartym niebem.

  • Funkcjonalny rozkład

   Przemyślane i funkcjonalne rozkłady mieszkań sprawiają, że inwestycja "Zielone Falenty" jest doskonała dla rodzin z dziećmi. 3-pokojowe mieszkania dają możliwość przygotowania pokoju dla dwójki dzieci. Układ został zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu każdej dostępnej przestrzeni. Do każdego mieszkania przypisane będą 2 niezależne miejsca parkingowe.

  • Użytkowe poddasze

   Mieszkania na górnym piętrze będą posiadać również poddasze, które można zagospodarować we własnym zakresie. Użytkowe poddasze stanowi doskonałe rozwiązanie dla rodzin poszukujących dodatkowej przestrzeni mieszkalnej. Może to być nowa sypialnia, gabinet, czy nawet pokój dla gości.

  • Nowoczesne budownictwo

   Budynki zostały zaprojektowane w sposób nowoczesny i uniwersalny – w tonacjach bieli, szarości oraz drewna. "Zielone Falenty" to połączenie technologii, efektywności energetycznej, zrównoważonego rozwoju i komfortu mieszkalnego, dostosowane do współczesnych oczekiwań na rynku mieszkaniowym.

  Google

  5.0

  Dlaczego warto?

  • Każdy segment oraz mieszkanie będzie posiadać ogródek od 38 do 92 m²

  • Możliwość zagospodarowania poddasza we własnym zakresie

  • Pompa ciepła i ogrzewanie podłogowe w standardzie

  • Doświadczona ekipa budowlana

  • Około 3 km w linii prostej od granicy Warszawy

  • Dogodna komunikacja z centrum Warszawy

  • Bliskość terenów zielonych. W pobliżu rezerwatu Stawy Raszyńskie

  Zdjęcie rodziny z dziećmi

  Jeszcze bliżej Warszawy

  Żyj pełnią życia i zamieszkaj z dala od miejskiego zgiełku i chaosu, na idealnym przedmieściu.

  Tereny zielone

  Niepodważalnym atutem inwestycji jest sąsiedztwo Rezerwatu przyrody Stawy Raszyńskie. Wokół Rezerwatu utworzono otulinę o powierzchni blisko 190 ha, która jest objęta ochroną. Niektóre z drzew rosnących w na terenie rezerwatu lub jego otulinie to pomniki przyrody.

  Z uwagi na bliskość Warszawy Stawy Raszyńskie są jedną z chętnie odwiedzanych atrakcji turystycznych. To znakomita alternatywa na aktywne spędzanie czasu z rodziną, piknik z przyjaciółmi, rowerową wycieczkę czy spacer z psem.

  Innym, lubianym przez mieszkańców celem spacerów są tzw. Górki Magdaleńskie - kompleksie lasów Sękocińskich charakterystycznym, unikalnym elementem ekosystemu jest rozciągająca się na przestrzeni blisko kilku kilometrów wydma piaskowa.

  Dojazd do Warszawy

  Zielone Falenty to inwestycja powstająca na terenie przedmieść Warszawy i dobrze z nią skomunikowana. Osiedle zostanie usytuowane zaledwie około 3 kilometrów w linii prostej od stolicy, znajdując się blisko Al. Krakowskiej a także tras szybkiego ruchu S7 oraz S2 (Południowa Obwodnica Warszawy).

  Infrastruktura do życia

  W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, obiekty sportowe i punkty usługowe do których można dotrzeć autem w mniej niż 10 minut. W pierwszym budynku od ulicy Falenckiej zaplanowaliśmy przestrzeń usługową, np. pod sklep spożywczy.

  Lokalizacja Blisko Warszawy

  Plan osiedla
  Sprzedaż inwestycji rozpoczęta, wybierz dom idealny do Twoich potrzeb