CK Development

  październik 2023r.

CK Development otrzymuje pozwolenie na budowę 122 nowych segmentów mieszkalnych pod Warszawą

Nieruchomość znajduje się w Falentach Nowych pod Warszawą, w powiecie pruszkowskim, w gminie Raszyn. W planach CK Development są docelowo 172 segmenty o łącznej powierzchni użytkowej lokali (PUM) wynoszącej 18.443 m².
Wizualizacja poglądową
  CK Development, doświadczony deweloper z branży mieszkaniowej, z dumą ogłasza uzyskanie pozwolenia na budowę kolejnej inwestycji w okolicach Warszawy. Nowa inwestycja, usytuowana jest w Falentach Nowych, w powiecie pruszkowskim, gminie Raszyn. Przewiduje realizację przedsięwzięcia polegającego na budowie aż 172 segmentów mieszkalnych na działce o powierzchni ponad 4,5 ha. Pozwolenie obejmuje 61 budynków dwulokalowych o zróżnicowanych metrażach. Każdy lokal posiada status samodzielnego mieszkania. Segmenty będą dwu- lub trzy- kondygnacyjnymi budynkami.  

Zaprojektowane tak, by połączyć miasto i naturę

Lokalizacja nowej inwestycji posiada wielofunkcyjny charakter, łącząc w sobie zalety bliskości stolicy z naturą. Osiedle zostanie usytuowane zaledwie około 3 kilometrów w linii prostej od stolicy, znajdując się blisko Al. Krakowskiej oraz przystanku autobusowego. W promieniu kilkuset metrów mieszczą się również szkoły, przedszkola, punkty usługowe i sklepy. Otaczająca piękna przyroda, włączając w to bliskość Rezerwatu przyrody Stawy Raszyńskie, stanowi jeden z kluczowych atutów tej działki.  

Renomowane biuro architektoniczne

Inwestycję zaprojektowało renomowane biuro architektoniczne Gieraltowski Architects, działające na rynku od 2004 roku, które w dorobku ma wiele realizacji zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, między innymi w USA, Niemczech, Królestwie Arabii Saudyjskiej i na Wyspach Zielonego Przylądka. W portfolio pracowni znajdują się, obok obiektów rezydencjonalnych, także obiekty użyteczności publicznej, służby zdrowia i szeroko rozumianej rozrywki.  

Naturalny kierunek rozwoju CK Development

Rafał Konarski, Prezes Zarządu CK Development, wyraził swoje zdanie na temat tej inwestycji, mówiąc: „Planowana budowa 172 lokali mieszkalnych pod Warszawą to dla spółki CK Development naturalny kierunek rozwoju – będzie to pierwsza realizacja na taką skalę, ale nie jedyna w nadchodzącym 2024 roku. Posiadamy już duże doświadczenie w projektach mieszkaniowych. Domy i kilkupokojowe mieszkania z ogródkami, z dala od miejskiego zgiełku Warszawy, ale dobrze z nią skomunikowane – są i będą atrakcyjną alternatywą dla wielu mieszkańców miasta. Świadczy o tym między innymi sprzedaż niedawno wprowadzonego przez nas na rynek osiedla Bliska Magdalenka, gdzie już ponad połowa domów znalazła swoich właścicieli”. CK Development cieszy się z możliwości kontynuowania swojej działalności w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego i zobowiązuje się dostarczyć inwestorom komfortowe i atrakcyjne miejsca do życia w malowniczym otoczeniu pod Warszawą.  
Zarządzaj plikami cookies
Zapytaj o ofertę