CK Development

 • Mapa inwestycji

  Około 18 km (20 min)
  od centrum Warszawy

  Jedności 31 to inwestycja, którą charakteryzuje oryginalny styl oraz nowoczesna architektura, a ponadto szereg ekologicznych rozwiązań. Osiedle zostało precyzyjnie zaprojektowane, aby sprostać najwyższym standardom i potrzebom mieszkańców, stanowić kooperację nowoczesności z funkcjonalnością.

  Zobacz szczegóły inwestycji
 • Mapa inwestycji

  Około 18 km (20 min)
  od centrum Warszawy

  Na osiedlu Biedronki 29 znajdziesz przestrzeń, która zaoferuje Ci znacznie więcej, niż się spodziewasz i pozwoli ci cieszyć się każdym dniem. Niezależnie od tego, jak lubisz mieszkać, pracować, spędzać wolny czas czy spotykać się z przyjaciółmi i odpoczywać.

  Zobacz szczegóły inwestycji
 • Mapa inwestycji

  Około 18 km (20 min)
  od centrum Warszawy

  Nowoczesne, a jednocześnie oryginalne w swojej architektonicznej stylistyce domy, jak również całe osiedle doskonale wpisują się w spokojną przestrzeń podwarszawskich Janczewic gminy Lesznowola, a przy tym zostały w nich wykorzystane systemy energooszczędne

  Zobacz szczegóły inwestycji
Group 42 Lasy Sękocińskie Nadarzyn Łazy Sękocin Stary Zamienie Łady Nowa Wola Lidl Stara Iwiczna Auchan Piaseczno S8 S7 S8 Centrum Handlowe Janki Falenty Raszyn Lesznowola JEDNOŚCI 31 JEDNOŚCI 47 Piaseczno BIEDRONKI 29 WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA URSYNÓW
 • Jedności 31
 • Biedronki 29
 • Jedności 47

CK Development – Domy w Lesznowoli

Lesznowola jest jednym z naszych terenów inwestycyjnych. Piękne, rozwijające się, mazowieckie tereny są jednymi z najlepszych miejsc do zamieszkania. Świetnie zlokalizowana, podwarszawska miejscowość stanowi idealną bazę do krajoznawczych wycieczek. Jako deweloper prowadzący inwestycje w Lesznowoli, staramy się budować wszystkie nieruchomości z pasją, dokładnie tak jakbyśmy budowali je dla siebie.

Nowe domy marzeń – Lesznowola

Stawiane przez nas domy w gminie Lesznowola budowane są z najwyższej jakości materiałów. Znamy realia dzisiejszych czasów, dlatego nasze plany budowlane obejmują wyłącznie najlepsze i najbardziej ekologiczne rozwiązania. Wszystkie domy jednorodzinne, bliźniaki, segmenty czy domy szeregowe przystosowane zostały do instalacji paneli fotowoltaicznych, które skutecznie obniżają domowe rachunki i przyczyniają się do dbałości o planetę. Nowoczesne bryły budynków charakteryzują się nie tylko ciekawym designem, ale przede wszystkim ogromną praktycznością. Nieruchomości w Lesznowoli wyposażone zostały w pompy ciepła, będące najlepszą formą ogrzewania domów i znajdujących się w nim instalacji. Innowacyjne rozwiązania zapewniają mieszkańcom długoletni komfort wygodę użytkowania. Ekologiczne domy w Lesznowoli i mieszkania z rynku pierwotnego to przyszłościowe inwestycje na miarę XXI wieku. Każdy budynek podłączony został do Internetu światłowodowego. Dzięki temu transmisja danych jest błyskawiczna – oglądanie filmów, gra w ulubione gry czy praca zdalna z domu w Lesznowoli będzie czystą przyjemnością.

Jakość ponad wszystko

Jako deweloper z bogatym doświadczeniem wierzymy, że odpowiednie wykonanie i dbałość o najmniejsze szczegóły to najlepsze co możemy zagwarantować naszym klientom, dlatego każdy zbudowany przez nas dom na sprzedaż jest tak wyjątkowy. Nasi architekci stawiają na innowacje, łącząc ze sobą style. Otrzymywane w ten sposób bryły są uniwersalne w swojej oryginalności, dzięki czemu przypadają do gustu niemal wszystkim. Idealnie przemyślany rozkład metrażu sprawia, że wszystkie nieruchomości, zarówno lesznowolskie domy szeregowe, jak i bliźniaki, segmenty czy mieszkania z rynku pierwotnego są niezwykle funkcjonalne. Przez lata działalności poznaliśmy oczekiwania i wymagania naszych klientów, dlatego nasze projekty są świetnie dopasowane do najczęstszych potrzeb.

Klientom poszukującym domów w Lesznowoli polecamy zainteresowanie się rynkiem pierwotnym i naszymi projektami. Wyjątkowe i ekologiczne inwestycje to rozwiązanie dla osób ceniących sobie profesjonalizm i innowacyjne podejście. Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami i znalezienia idealnego domu w Lesznowoli dla siebie!

Zarządzaj plikami cookies
Zapytaj o ofertę