CK Development

 • Mapa inwestycji

  Około 18 km (20 min)
  od centrum Warszawy

  Jedności 31 to inwestycja, którą charakteryzuje oryginalny styl oraz nowoczesna architektura, a ponadto szereg ekologicznych rozwiązań. Osiedle zostało precyzyjnie zaprojektowane, aby sprostać najwyższym standardom i potrzebom mieszkańców, stanowić kooperację nowoczesności z funkcjonalnością.

  Zobacz szczegóły inwestycji
 • Mapa inwestycji

  Około 18 km (20 min)
  od centrum Warszawy

  Na osiedlu Biedronki 29 znajdziesz przestrzeń, która zaoferuje Ci znacznie więcej, niż się spodziewasz i pozwoli ci cieszyć się każdym dniem. Niezależnie od tego, jak lubisz mieszkać, pracować, spędzać wolny czas czy spotykać się z przyjaciółmi i odpoczywać.

  Zobacz szczegóły inwestycji
 • Mapa inwestycji

  Około 18 km (20 min)
  od centrum Warszawy

  Nowoczesne, a jednocześnie oryginalne w swojej architektonicznej stylistyce domy, jak również całe osiedle doskonale wpisują się w spokojną przestrzeń podwarszawskich Janczewic gminy Lesznowola, a przy tym zostały w nich wykorzystane systemy energooszczędne

  Zobacz szczegóły inwestycji
Group 42 Lasy Sękocińskie Nadarzyn Łazy Sękocin Stary Zamienie Łady Nowa Wola Lidl Stara Iwiczna Auchan Piaseczno S8 S7 S8 Centrum Handlowe Janki Falenty Raszyn Lesznowola JEDNOŚCI 31 JEDNOŚCI 47 Piaseczno BIEDRONKI 29 WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA URSYNÓW
 • Jedności 31
 • Biedronki 29
 • Jedności 47

Nowa Magdalenka – domy w zgodzie z trendem ekologicznym

Magdalenka leży w powiecie piaseczyńskim – jednym z najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. Malownicze tło miejscowości tworzą przepiękne, leśne krajobrazy sprzyjające rekreacji. Na terenie powiatu rozlokowane są liczne obiekty i kluby sportowe oraz fantastyczne trasy do jazdy konnej. Kąpielisko Zalesie Górne przyciąga wielbicieli relaksu nad wodą, do czego przyczynia się dobrze rozwinięta baza gastronomiczna. Miłośnicy historii mogą tu podziwiać wiekowe zabytki, takie jak Zamek w Czersku, wille oraz dwory, zaś w lesie blisko Magdalenki – pomnik upamiętniający ofiary II Wojny Światowej.

Dominuje tu przyjemna, niska zabudowa, sprzyjająca powstawaniu kameralnych osiedli nowych domów jednorodzinnych na sprzedaż w Magdalence. Warto zarazem podkreślić, iż powiat piaseczyński jest świetnie skomunikowany ze stolicą, z którą łączy go kilkanaście linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Przebiega tędy również trasa europejska E77 oraz Tranzytowa Obwodnica Warszawy.

Nowoczesne domy z odnawialnymi źródłami energii w Magdalence

Jako doświadczony deweloper oferujący atrakcyjne nieruchomości uznaliśmy Magdalenkę za idealne miejsce dla osób poszukujących domu na sprzedaż, chcących mieszkać w zgodzie z ekologicznymi trendami.

Pragniemy, by podobnie jak nas, Magdalenka i oferowane przez nas domy do sprzedania zauroczyły tych, którzy na równi z jakością mieszkania wysoko cenią poszanowanie dla środowiska naturalnego.

Naturalne piękno Magdalenki motywuje nas jako dewelopera do stosowania najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie realizacji inwestycji, aby podkreślić klimat tych niezwykłych terenów. Dlatego każdy dom jednorodzinny na sprzedaż oferowany przez nasze biuro nieruchomości, znajdujący się w Magdalence został zaprojektowany w oparciu o wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, aby jego mieszkańcy mieli pewność życia w symbiozie z naturą. W tym właśnie celu Państwa wymarzony dom w kameralnych segmentach w Magdalence wyposażony będzie w pompę ciepła, wentylację grawitacyjną oraz przystosowanie do montażu paneli fotowoltaicznych.

Osiedle eko domów na sprzedaż w Magdalence oznacza zarazem życie blisko metropolii, gdyż zielona enklawa naszych segmentów znajduje się w niedalekim położeniu od Warszawy, do której można szybko przemieścić się samochodem. Nasza agencja nieruchomości, oferując domy w Magdalence, dokłada swoją cegiełkę do pielęgnacji środowiska naturalnego – jednocześnie zapewniając godziwy i funkcjonalny azyl wielu ludziom.

Nowa Magdalenka to niepowtarzalne domy w atrakcyjnej cenie, będące synonimem komfortu i najnowocześniejszych rozwiązań architektonicznych oraz przestrzennych, których jednym z priorytetów jest dbanie o dobro naszej planety.

Inteligentne domy w Magdalence – mieszkania na sprzedaż

Inteligentne domy to niezwykle nowoczesne rozwiązanie umożliwiające komunikowanie się mieszkańców z urządzeniami i układami zainstalowanymi w nieruchomości. Nowe segmenty w Bliskiej Magdalence zachwycają swoją nowoczesnością – pozwalają z pozycji smartfona sterować całą posiadłością. Temperatura w pomieszczeniach, natężenie światła, urządzenia podłączone do gniazdek, wentylacja czy monitoring – wszystko to, może być kontrolowane zdalnie nawet z dala od domu. Nowe segmenty w Bliskiej Magdalence oferują ogromny komfort i funkcjonalność, zapewniając przy tym stuprocentowe bezpieczeństwo. Wygoda, która płynie z użytkowania inteligentnych 4 ścian, nie ma sobie równych. Zainstalowane pompy ciepła, rekuperacja oraz panele słoneczne sprawiają, iż domy ekologiczne w Bliskiej Magdalence przyczyniają się bezpośrednio do dbania o środowisko.

Zapraszamy do kontaktu – chętnie przybliżymy wszelkie szczegóły inwestycji. Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie specjalistów CK Development na każdym etapie nabywania oferowanego przez nas domu na sprzedaż w Magdalence.

Zarządzaj plikami cookies
Zapytaj o ofertę