CK Development

Zakup gruntów

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy gruntów pod budowlane projekty nieruchomościowe. Zachęcamy do kontaktu osoby będące właścicielami terenów inwestycyjnych w Warszawie i okolicach. Zgodnie z przyjętym modelem biznesowym interesują nas głównie grunty z dobrym połączeniem komunikacyjnym, położone w atrakcyjnej zielonej okolicy. Preferujemy działki z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, szeregową i wielorodzinną i komercyjną. Jeżeli posiadasz na sprzedaż atrakcyjny grunt spełniający powyższe warunki skontaktuj się z nami: biuro@ckdevelopment.pl.

Formularz

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania jednorazowej informacji handlowej drogą elektroniczną przez CK Development Sp. z o.o. zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez CK Development Sp. z o.o. zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

  Zapoznałem się z Obowiązkiem informacyjnym i akceptuję jego postanowienia.*

  Pola oznaczone * sa obowiązkowe

  Przesyłając formularz podaj w nim koniecznie:

  • lokalizację działki


  • powierzchnię działki


  • numer działki


  • oczekiwaną cenę


  • opis działki


  Masz działkę na sprzedaż? Zadzwoń.

  Zapytaj o ofertę