CK Development

CK Development – biuro deweloperskie Warszawa

o nas

Spółka o stabilnej pozycji na rynku z licznymi realizacjami oraz dużym doświadczeniem.

Budujemy najwyższej jakości ekologiczne domy, w których sami chcielibyśmy mieszkać.

CK Development to deweloper nowoczesnych nieruchomości mieszkaniowych specjalizujący się w budowie osiedli domów jednorodzinnych w okolicach Warszawy. Jakość wykonania, nowoczesne, ekologiczne rozwiązania to nasz znak rozpoznawczy. Nasi specjaliści tworzą projekty na miarę potrzeb współczesnych rodzin. W portfolio firmy znajdują się kameralne osiedla oraz budynki o komercyjnym przeznaczeniu.

CK Development – biura deweloperskie w Warszawie

 

CK Development podobnie jak pozostałe nasze spółki wchodzi w skład holdingu CK Investments. Firma pełni nadrzędną rolę oferując optymalne rozwiązania spółkom celowym powoływanym w związku inwestycjami w ramach naszego holdingu. Takie rozwiązanie zapewnia transparentność, pełną kontrolę nad inwestycjami oraz daje bezpieczeństwo finansowe dla każdego z naszych projektów.

 

CK Investments to dynamicznie rozwijający się holding na rynku warszawskich nieruchomości. Naszą działalność zdywersyfikowaliśmy na kilka głównych obszarów: mieszkania, kamienice, obiekty komercyjne i osiedla domów jednorodzinnych. To w ostatnim z nich dostrzegamy ogromny potencjał, który nieustannie wykorzystujemy rozpoczynając kolejne inwestycje, dlatego stworzyliśmy CK Development. Nasze biura deweloperskie w Warszawie cieszą się ogromnym zaufaniem i renomą, szczególnie wśród klientów i partnerów biznesowych. W pracy kierujemy się doświadczeniem zdobytym przez lata pracy – dzięki ogromnemu zaangażowaniu potrafimy zrozumieć potrzeby naszych klientów i uwzględnić w naszych planach budowlanych.

Nasi klienci cenią CK Development za jakość wykonania, nowoczesność, funkcjonalność oraz zastosowanie ekologicznych rozwiązań.

Zespół

Stawiamy na jedynych w swoim rodzaju ekspertów, którzy są najlepszą gwarancją świadczonych usług.

Biuro deweloperskie CK Development w Warszawie to wykwalifikowany zespół, który odpowiada za cały proces realizacyjny – od pomysłu, przez zakup gruntu, projektowanie, budowę, aż po sprzedaż.

Współpracujemy z renomowanymi biurami projektowymi, sprawdzonymi wykonawcami oraz wykwalifikowanym personelem w zakresie obsługi prawnej i sprzedaży.

Poznaj nasze inwestycje

Budujemy nowoczesne domy w których sami chcielibyśmy mieszkać.

Nasze inwestycje zlokalizowane są w pobliżu aglomeracji warszawskiej. Powstają w miejscach doskonale skomunikowanych (trasa S8, trasa S7, komunikacja SKM) ale jednoczęśnie będących blisko natury (lasy, parki, tereny rekreacyjne). Stawiamy na nowoczesne i ekologiczne budownictwo. Domy na naszych osiedlach wyposażane są standardowo w pompy ciepła, panele fotowoltaicznę i rekuprację.

[wpgmza id=”1″]

zarząd

 • Rafał Konarski

  prezes zarządu

  Z rynkiem nieruchomości związany jest od 2013 roku. Nabyte przez lata kontakty, doświadczenie oraz wielka pasja do biznesu, zaowocowały powstaniem spółki CK Investments, gdzie piastuje stanowisko Prezesa Zarządu.

  Z rynkiem nieruchomości związany jest od 2013 roku. Nabyte przez lata kontakty, doświadczenie oraz wielka pasja do biznesu, zaowocowały powstaniem spółki CK Investments, gdzie piastuje stanowisko Prezesa Zarządu. Jest głównym specjalista w zakresie warszawskiego rynku nieruchomości i negocjacji biznesowych związanych z zakupem nieruchomości. Swoje bogate biznesowe doświadczenie latami budował pełniąc dyrektorskie stanowiska w najbardziej prestiżowych i liczących się oddziałach banków w Polsce. Jest człowiekiem bardzo ambitnym i lubiącym wyzwania, dlatego współtworzy grupę CK Investments Sp. z o.o. S.K.A. oraz jest wiceprezesem CK Money Sp. z o.o. oraz wiceprezesem CK Development Spv 3 Sp. z o.o.
 • Maciej Ciechomski

  prezes zarządu

  Współtworzy rynek warszawskich nieruchomości już od 2013 roku. Finansowe doświadczenie nabyte na wyższych uczelniach, pozwoliło mu rozwinąć pasję do cyfr i liczb.

  Pozyskaną wiedzę szlifował pełniąc dyrektorskie stanowiska w wysoko notowanych oddziałach banków w Polsce. Od 2012 roku z powodzeniem prowadzi swoje inwestycje. Charakteryzuje go zaangażowanie jakie wkłada w każdy realizowany projekt. W biznesie stawia na ryzyko, które owocuje kolejnym sukcesem. Obecnie współtworzy grupę CK Investments Sp. z o.o. S.K.A. jest współwłaścicielem FinacialBenefits Sp. z o.o. prezesem CK Money Sp. z o.o., prezesem CK RENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oraz Wiceprezesem CK Development Sp. z o.o.
 • test

Nagrody i wyróżnienia

Nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. Zajęliśmy 98 miejsce w województwie mazowieckim oraz 408 w całej Polsce.

Zarządzaj plikami cookies
Zapytaj o ofertę