CK Development

 • Mapa inwestycji

  Około 18 km (20 min)
  od centrum Warszawy

  Jedności 31 to inwestycja, którą charakteryzuje oryginalny styl oraz nowoczesna architektura, a ponadto szereg ekologicznych rozwiązań. Osiedle zostało precyzyjnie zaprojektowane, aby sprostać najwyższym standardom i potrzebom mieszkańców, stanowić kooperację nowoczesności z funkcjonalnością.

  Zobacz szczegóły inwestycji
 • Mapa inwestycji

  Około 18 km (20 min)
  od centrum Warszawy

  Na osiedlu Biedronki 29 znajdziesz przestrzeń, która zaoferuje Ci znacznie więcej, niż się spodziewasz i pozwoli ci cieszyć się każdym dniem. Niezależnie od tego, jak lubisz mieszkać, pracować, spędzać wolny czas czy spotykać się z przyjaciółmi i odpoczywać.

  Zobacz szczegóły inwestycji
 • Mapa inwestycji

  Około 18 km (20 min)
  od centrum Warszawy

  Nowoczesne, a jednocześnie oryginalne w swojej architektonicznej stylistyce domy, jak również całe osiedle doskonale wpisują się w spokojną przestrzeń podwarszawskich Janczewic gminy Lesznowola, a przy tym zostały w nich wykorzystane systemy energooszczędne

  Zobacz szczegóły inwestycji
Group 42 Lasy Sękocińskie Nadarzyn Łazy Sękocin Stary Zamienie Łady Nowa Wola Lidl Stara Iwiczna Auchan Piaseczno S8 S7 S8 Centrum Handlowe Janki Falenty Raszyn Lesznowola JEDNOŚCI 31 JEDNOŚCI 47 Piaseczno BIEDRONKI 29 WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA URSYNÓW
 • Jedności 31
 • Biedronki 29
 • Jedności 47

Eko domy na sprzedaż w Piasecznie lub okolicach – podążaj za naturą

Podwarszawskie Piaseczno dzięki swemu nieodpartemu urokowi cieszy się uznaniem wielu osób pracujących w stolicy, od której centrum dzieli je zaledwie kilkanaście kilometrów. Warto przypomnieć, że już w 2010 roku miasto zostało uznane za najbardziej atrakcyjne dla biznesu. Piękno Mazowsza wywiera niezapomniane wrażenie, a samo Piaseczno i jego okolice mają do zaoferowania mnóstwo atrakcji. Rozciągające się tu Lasy Chojnowskie sprzyjają spacerom i aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu, zaś słynna kolejka wąskotorowa stanowi niewątpliwie obowiązkowy punkt programu dla osób goszczących w Piasecznie. Wielbiciele rozkoszy podniebienia z pewnością będą zachwyceni tutejszą bogatą ofertą restauracyjną, obfitującą w dania nacechowane tradycjonalizmem.

W napawającym mieszkańców spokojem powiecie piaseczyńskim CK Development ma przyjemność oferować domy na sprzedaż. Jeżeli poszukują Państwo domów szeregowych w nowych segmentach, bliźniaków albo domów jednorodzinnych w Piasecznie lub okolicach bezpośrednio od dewelopera – zapraszamy do zapoznania się z ofertą CK Development. Naszym priorytetem jest staranne dobieranie lokalizacji inwestycji z poszanowaniem lokalnej specyfiki oraz otaczającej przyrody.

Dom przyjazny mieszkańcom oraz środowisku Piaseczna i okolic

Jako deweloper inwestujący w Piasecznie stawiamy sobie za cel wznoszenie domów, które wyróżniają się wysokimi walorami estetycznymi, ale zarazem ściśle współtworzą klimat danego miejsca. Pragniemy, by nasze domy i segmenty na sprzedaż w malowniczym powiecie piaseczyńskim były najlepszą odpowiedzią na potrzeby osób, szukających w niedalekiej odległości od wielkiego miasta poczucia wolności, jaką daje bliska koegzystencja z naturą.

Bez względu na to, czy chodzi o osiedle domów jednorodzinnych czy segmenty na sprzedaż w Piasecznie i okolicach, dążymy do symbiozy budownictwa z dbaniem o dobro środowiska naturalnego. Szczycimy się tym, iż stosowane przez nas rozwiązania doceniło już liczne grono usatysfakcjonowanych klientów.

Nasze domy w Piasecznie są szeroko znane na rynku pierwotnym jako wyjątkowo energooszczędne oraz ekologiczne. Wyposażone w instalacje fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, pompy ciepła oraz wentylację grawitacyjną zapewniają najwyższy komfort życia mieszkańcom, troszczącym się jednocześnie o dobrostan naszej planety.

Najwygodniejsze rozwiązania dla Ciebie w trosce o dobro planety

Nowe domy na sprzedaż w Piasecznie lub okolicach pod Piasecznem oferowane przez CK Development posiadają wygodne rozkłady wnętrz, skrupulatnie przemyślane przez naszych wysokiej klasy projektantów. Dzięki perfekcyjnym rozwiązaniom architektonicznym i przestrzennym pragniemy sprostać wszelkim potrzebom mieszkańców, spełniając najwyższe standardy zarówno funkcjonalności, jak i estetyki budowanych obiektów.

Bez względu na to, czy chodzi o dom parterowy w Piasecznie czy segmenty nowe oferowane na sprzedaż pod Piasecznem lub w nieco dalszych okolicach Piaseczna pamiętamy, że dla ich przyszłych właścicieli liczy się wysoki komfort, dlatego wznosimy obiekty nie tylko posiadające nowatorskie instalacje, ale gwarantujące zarazem fenomenalną wygodę, sprzyjającą pracy, relaksowi i cieszeniu się obecnością bliskich.

Interesują Państwa domy na sprzedaż w okolicach Piaseczna? Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy deweloperem świadomym odpowiedzialności i pokładanemu w nas zaufaniu. Wyjaśnimy wszelkie niuanse dotyczące szerokiego spektrum naszych działań i wesprzemy Państwa na każdym etapie sprzedaży domów w okolicach Piaseczna.

Zarządzaj plikami cookies
Zapytaj o ofertę