CK Development

  Zobacz inne inwestycje

  • Bliska Magdalenka

   Twój nowy EKO dom

   zobacz
  • Jedności 31

   Ekologiczne domy bez rachunków

   zobacz
  • Biedronki 29

   Osiedle eko domów w Słominie

   zobacz
  • Jedności 47

   Domy bez rachunków

   zobacz

  CK Development - biuro deweloperskie Warszawa

  o nas

  Spółka o stabilnej pozycji na rynku z licznymi realizacjami oraz dużym doświadczeniem.

  Budujemy najwyższej jakości ekologiczne domy, w których sami chcielibyśmy mieszkać.

  CK Development to deweloper nowoczesnych nieruchomości mieszkaniowych specjalizujący się w budowie osiedli domów jednorodzinnych w okolicach Warszawy. Jakość wykonania, nowoczesne, ekologiczne rozwiązania to nasz znak rozpoznawczy. Nasi specjaliści tworzą projekty na miarę potrzeb współczesnych rodzin. W portfolio firmy znajdują się kameralne osiedla oraz budynki o komercyjnym przeznaczeniu.

  CK Development


  CK Development, podobnie jak pozostałe nasze spółki, wchodzi w skład holdingu CK Investments. Firma pełni nadrzędną rolę oferując optymalne rozwiązania spółkom celowym powoływanym w związku inwestycjami w ramach naszego holdingu. Takie rozwiązanie zapewnia transparentność, pełną kontrolę nad inwestycjami oraz daje bezpieczeństwo finansowe dla każdego z naszych projektów.


  CK Investments to dynamicznie rozwijający się holding na rynku warszawskich nieruchomości. Naszą działalność zdywersyfikowaliśmy na kilka głównych obszarów: mieszkania, kamienice, obiekty komercyjne i osiedla domów jednorodzinnych. To w ostatnim z nich dostrzegamy ogromny potencjał, który nieustannie wykorzystujemy rozpoczynając kolejne inwestycje, dlatego stworzyliśmy CK Development. Nasze biuro nieruchomości w Warszawie cieszą się ogromnym zaufaniem i renomą, szczególnie wśród klientów i partnerów biznesowych. W pracy kierujemy się doświadczeniem zdobytym przez lata pracy - dzięki ogromnemu zaangażowaniu potrafimy zrozumieć potrzeby naszych klientów i uwzględnić w naszych planach budowlanych.

  CK Investments to dynamicznie rozwijający się holding na rynku warszawskich nieruchomości. Naszą działalność zdywersyfikowaliśmy na kilka głównych obszarów: mieszkania, kamienice, obiekty komercyjne i osiedla domów jednorodzinnych. To w ostatnim z nich dostrzegamy ogromny potencjał, który nieustannie wykorzystujemy rozpoczynając kolejne inwestycje, dlatego stworzyliśmy CK Development. Nasze biuro nieruchomości w Warszawie cieszy się ogromnym zaufaniem i renomą, szczególnie wśród klientów i partnerów biznesowych. W pracy kierujemy się doświadczeniem zdobytym przez lata pracy - dzięki ogromnemu zaangażowaniu potrafimy zrozumieć potrzeby naszych klientów i uwzględnić w naszych planach budowlanych.

  Nasi klienci cenią CK Development za jakość wykonania, nowoczesność, funkcjonalność oraz zastosowanie ekologicznych rozwiązań.

  Zespół

  Stawiamy na jedynych w swoim rodzaju ekspertów, którzy są najlepszą gwarancją świadczonych usług.

  CK Development w Warszawie to wykwalifikowany zespół, który odpowiada za cały proces realizacyjny - od pomysłu, przez zakup gruntu, projektowanie, budowę, aż po sprzedaż.

  Współpracujemy z renomowanymi biurami projektowymi, sprawdzonymi wykonawcami oraz wykwalifikowanym personelem w zakresie obsługi prawnej i sprzedaży.

  Mapa inwestycji

  Pokaż inwestycje:

  zarząd

  • Rafał Konarski

   prezes zarządu

   Z rynkiem nieruchomości związany jest od 2013 roku. Nabyte przez lata kontakty, doświadczenie oraz wielka pasja do biznesu, zaowocowały powstaniem spółki CK Investments, gdzie piastuje stanowisko Prezesa Zarządu.

   Z rynkiem nieruchomości związany jest od 2013 roku. Nabyte przez lata kontakty, doświadczenie oraz wielka pasja do biznesu, zaowocowały powstaniem spółki CK Investments, gdzie piastuje stanowisko Prezesa Zarządu. Jest głównym specjalista w zakresie warszawskiego rynku nieruchomości i negocjacji biznesowych związanych z zakupem nieruchomości. Swoje bogate biznesowe doświadczenie latami budował pełniąc dyrektorskie stanowiska w najbardziej prestiżowych i liczących się oddziałach banków w Polsce. Jest człowiekiem bardzo ambitnym i lubiącym wyzwania, dlatego współtworzy grupę CK Investments Sp. z o.o. S.K.A. oraz jest wiceprezesem CK Money Sp. z o.o. oraz wiceprezesem CK Development Spv 3 Sp. z o.o.

  • Maciej Ciechomski

   prezes zarządu

   Współtworzy rynek warszawskich nieruchomości już od 2013 roku. Finansowe doświadczenie nabyte na wyższych uczelniach, pozwoliło mu rozwinąć pasję do cyfr i liczb.

   Pozyskaną wiedzę szlifował pełniąc dyrektorskie stanowiska w wysoko notowanych oddziałach banków w Polsce. Od 2012 roku z powodzeniem prowadzi swoje inwestycje. Charakteryzuje go zaangażowanie jakie wkłada w każdy realizowany projekt. W biznesie stawia na ryzyko, które owocuje kolejnym sukcesem. Obecnie współtworzy grupę CK Investments Sp. z o.o. S.K.A. jest współwłaścicielem FinacialBenefits Sp. z o.o. prezesem CK Money Sp. z o.o., prezesem CK RENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oraz Wiceprezesem CK Development Sp. z o.o.

  • test

  Nagrody i wyróżnienia


  Nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. Zajęliśmy 98 miejsce w województwie mazowieckim oraz 408 w całej Polsce.

  Zarządzaj plikami cookies
  Zapytaj o ofertę