CK Development

  marzec 2024r.

Rozpoczynamy przedsprzedaż projektu Zielone Falenty

W podwarszawskich Falentach Dużych powstanie nowe kameralne osiedle domów. Inwestycja dostarczy łącznie 70 mieszkań i segmentów w metrażach od 59 do 81 m kw.

W ramach rozpoczętej przedsprzedaży lokale z ogródkami dostępne są w cenie już od 529 tys. zł. Zakończenie budowy i wydanie ich właścicielom planowane jest w drugim kwartale 2025 r.

Spółka CK Development, wchodząca w skład CK Investments Holding, rusza z przedsprzedażą mieszkań i segmentów w ramach nowej inwestycji Zielone Falenty. W ramach uruchomionej oferty lokale dostępne są w cenie od 529 tys. zł. Zakończenie budowy i przekazanie ich właścicielom planowane jest w drugim kwartale 2025 r.

Nowe osiedle domów powstanie w Falentach Dużych pod Warszawą, w powiecie pruszkowskim, w gminie Raszyn. Na terenie inwestycji docelowo powstanie 70 lokali, z czego do przedsprzedaży trafia 18 (etap 1). Projekt zakłada budowę kameralnych, dwukondygnacyjnych budynków o nowoczesnej architekturze oferujących mieszkania i segmenty o powierzchni od 59 do 81 m kw. Każde z nich będzie posiadać własny ogródek liczący od 38 do 92 m kw. oraz po dwa miejsca postojowe dla samochodów. Mieszkania na górnym piętrze będą miały dodatkową przestrzeń na poddaszu, do zagospodarowania we własnym zakresie. Budynki zostały zaprojektowane w sposób nowoczesny, uniwersalny i ponadczasowy, w tonacjach bieli, szarości oraz drewna.

Nasza oferta stanowi doskonałą propozycję dla osób i rodzin szukających mieszkania blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku i chaosu, ale przy utrzymaniu bezpośredniego kontaktu ze stolicą. Do granic Warszawy w linii prostej dzieli bowiem odległość około 3 km. W ramach projektu oferujemy do wyboru trzy typy budynków z mieszkaniami i segmentami dwupoziomowymi. Proponujemy również kompleksowe wykończenie „pod klucz” we współpracy z doświadczoną pracownią architekturypodkreślił Rafał Konarski, Prezes Zarządu CK Development.

Budynki zostaną dostosowane do montażu paneli fotowoltaicznych. Każdy lokal w standardzie będzie wyposażony w wydajne ogrzewanie gazowe. Zainstalowane zostanie również ogrzewanie podłogowe, zapewniając przyszłym mieszkańcom nie tylko wygodę, ale także oszczędność energii.

Zielone Falenty to inwestycja powstająca na terenie przedmieść Warszawy i dobrze z nią skomunikowana. Osiedle znajduje się blisko Al. Krakowskiej, a także tras szybkiego ruchu S7 oraz S2 (Południowa Obwodnica Warszawy).

Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z bliskości terenów zielonych. W okolicy znajdują się tereny Stawów Raszyńskich. Wokół rezerwatu utworzono otulinę o powierzchni blisko 190 ha, która jest objęta ochroną. Niektóre z drzew rosnących w na terenie rezerwatu lub jego otulinie to pomniki przyrody. W pobliżu inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, obiekty sportowe i punkty usługowe, do których można dotrzeć autem w mniej niż 10 minut. Dojazd do CH Janki zajmie jedynie 6 minut, a do centrum Warszawy ok. 25 minut.

Inwestycję zaprojektowało biuro architektoniczne ATI Architektura Technika Inwestycje.

Więcej informacji na stronie: https://www.ckdevelopment.pl/zielone-falenty/

Zarządzaj plikami cookies
Zapytaj o ofertę